***
Özv. Tropasevics Gyuláné kisnyugdíjas olvasva az ingyenes újságot, feltette a kérdést: „Ti, akik ezt írjátok, újságírók vagytok-e, vagy csak leközlitek azt, amit nektek tollba mondanak?”
***
Sebes Maca örömlány kijelentette, hogy párkapcsolataiban, olyan, mint egy befogott ló: mindig csak előre néz!
***
Az egyszeri politikus szerint ő nem lehet olyan sz.r városvezető, mert még minden alkalommal megválasztották, amikor indult ezért a posztért.
***
Mi az, ami az egészséges, olcsó sörben és a kis magyarországi pártok tekintetében abszolút megegyezik?
- Eza 4 %!
***
Az idő múlik, de a propaganda mégis örök! – állapította meg a kormányszóvivő.
***
A bértollnok múzsája a cezaromániás politikus! – állítja Vidomka Jenő autószerelő kisiparos.
***
Új foci propaganda mondat született az andorrai 0:1-es vereség után: Andorra erős és büszke európai ország!
***
A pedofil és a pedagógus között az a különbség, hogy a pedofil jobban szereti a gyerekeket, a pedofil pedagógus meg még annál is jobban.
***
Bernd Storcknak a magyar válogatott labdarúgó kapitányának a 0:1-es andorrai vereség után mondták: „Az ember vállalja a felelősséget a tetteiért, akkor is, ha nem politikus, hanem csak szövetségi csapatkapitány.”
***
Ha az EU elbukik, bizony sötét világ jön Magyarországra! – állítja Okos Béla könyvelő.
***
Én egy hülyéskedő politikus voltam, de a társaim viszont – egytől egyig – csak politikuskodó hülyék! – jelentette ki az egyszeri képviselő.
***
Manapság már nem divat kormánypártinak lenni Magyarországon, de csendben maradni sem!
***
Az unortodox gazdaságban, ha megszereztél egy jó üzletet, akkor biztos lehetsz abban, hogy azonnal elveszítesz másik kettőt.
***
Ballag már a vén diák, de ugyan hová? – kérdezik az aggódó pedagógusok és a szülők.








