Gyászszünettel kezdődött a nagykőrösi önkormányzat képviselő-testületének június 29-i ülése. Czira Szabolcs bejelentette, hogy bár a családtól nem kaptak tájékoztatást, de az Önkormányzati Hírekből értesültek arról, hogy elhunyt Kesztyűs György volt önkormányzati képviselő. Kérésére a teremben lévők felállva, egy perces néma csenddel adóztak emlékének.
Kesztyűs György 1994-ben, 1998-ban és 2002-ben az MSZP jelöltjeként szerzett egyéni képviselői mandátumot az egykori 8-as, tormási választókerületben.
Nyugodjék békében!
szerkesztőség



