booked.net

Hírdetés

Továbbra is élen a Harcosok Klubja versenyzői sensei Ábrahám Edit vezetésével!

2017. november 13., hétfő 07:59

2017.11.11-én Vác városa adott otthont, az immáron IV. alkalommal megrendezett nemzetközi Hinomoto Kupának. 60 egyesület közel 300 versenyzője mérettetett meg kyokushin knock down küzdelemben és formagyakorlat versenyszámban.

A Harcosok Klubját 4 versenyző képviselte küzdelemben.

Horváth Tamás gyermek II. -30 kg-ban még nem számít rutinos versenyzőnek, hiszen élete második versenyén vett részt, ahol a népes 16-os tábláról, egy nyert küzdelemmel a 8 között végzett.

Peszeki Bence ifjúsági fiúknál impozáns küzdelmeket bemutatva, élete első versenyén 2 nyert ippon értékű küzdelemmel 2. helyet szerezte meg.

Peszeki Attila felnőtt férfi szenior korosztályban hármas körmérkőzésben küzdött. Egy nyert és egy vesztett küzdelemmel a 2. helyen végzett.

Tóth Csenge junior korosztályban pedig kétséget nem hagyva, 2 toronymagasan nyert küzdelemmel, szép technikai kombinációkat bemutatva állhatott a dobogó legmagasabb fokára.

Szerkesztőségünk nevében gratulálunk, és további sportsikereket kívánunk a Harcosok Klubja versenyzőinek és edzőjének!